Yangın Tüpü Rotating Header Image

Hakkımızda

KANAY YANGIN SÖNDÜRME  1999 yılında Yangın söndürme konusunda uzman olan Timur KANAY  tarafından kurulmuş olup, kurulduğundan bugüne kadar büyümeye inanmış insanlarla yola devam etmeyi ilke edinmiş ve büyümeye inanmamış insanlarla yollarını ayırmış ankara merkezli faaliyet gösteren bir yangın söndürme firmasıdır.

Temel ilkesi güven olan firmamız uzman teknik kadrosu ile müşteriye güleryüz ve iş sonrası 24 saat teknik servisi ile müşteri mağduriyetini bitiren, az zamanda çok büyük projelere el atmış, güvenilirliği sayesinde Türkiye´de dev kuruluşların yangın söndürme sistemlerini  kurmayı başaran ve yıllarca onlara servis veren , TSE-HYB 11827, TSE-HYB 13540, ISO9001:2015, SANAYİİ SİCİL BELGESİ, YERLİ MALI BELGESİ  ve MARKA TESCİL belgesine sahip az sayıdaki sabit firmalardan bir tanesidir.

2011 yılında KANAY MARKA Davlumbaz Söndürme Sistemi, Pano Söndürme sistemi Ve Araç Söndürme sistemini üretmiş kendisine inanan insanlara bu malzemeleri satarak Büyüme hedefinden bir an sapmamıştır. Türkiye ve Avrupa piyasasında FırePRO Markası ile satılan UL,KİWA,GOST,LPCB,NFPA,CE Kalite belgelerine sahip  Aerosol söndürme sisteminin iç anadolu yetkili satıcısı yetkisini alarak 110 Ülkede satışı gerçekleşen insan sağlığına zarar vermeyen aerosol otomatik Söndürme sistemlerini satmaktadır.

KANAY YANGIN hedeflerle ve önerilerle yönetim ilkesine bağlı bir anlayış içinde, şirketin çalışanları, müşterileri ve çevresi ile ilgili düşünce ve davranış biçimlerini belirleyerek “KALİTE POLİTİKASI”nı belirlemiştir. Şirket yönetimi kalite politikasında belirlenen değerlere sadık kalmayı taahhüt etmiş, bu politikasını tüm çalışanları, müşterileri ile paylaşarak sürekliliğini sağlamak üzere yayınlamıştır.